KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14677070
nr 1467 7070
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 39x71-44x70 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:40:03
12/5 21:00:41
700 kr
16/5 19:31:21
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda